Sizing Hot slot machine

Graj za darmo
Graj na prawdziwe pieniądze

Automat Sizing Hot to jeden z dziesięciu najpopularniejszych slotów w większości kasyn online w Europie. Ten konkretny wybór można uznać za enigmę – ani grafiki, ani mechaniki nie można nazwać wybitnymi. Główną zaletą klasycznego pięciobębnowego Slizzing Hot online jest prostota i przejrzysty system wypłat. Upewnij się, że wystarczy to na długi czas, możesz zagrać w Sizzling Hot deluxe bez rejestracji i za darmo. Provider Novomatic, który wprowadził tę serię, daje taką możliwość.

Ogólne informacje o szczelinie Sizing Hot

Pierwszy Sizing Hot pojawił się w 2003 roku jako program dla slotów ze slotami. I nawet w tamtym czasie nowością był tylko fakt, że gra jest w pełni cyfrowa. Grafika i rozwiązania techniczne zespół deweloperski dosłownie skopiował z popularnych od lat 70-tych amerykańskich slotów owocowych. Daje ten pożyczkowy rodzaj podstawowych znaków. Są to klasyczne elementy amerykańskiego hazardu:

 1. Sevens i Stars;
 2. Pomarańcze i śliwki;
 3. wydłużone arbuzy i wiśnie.

Te ostatnie, podobnie jak w maszynach z końca XX wieku, pełnią również rolę symbolu specjalnego – najstarszego elementu na siatce gry. Jeśli wszystkie pozostałe znaki muszą wypaść jako część trójki, to Wiśnie przyniosą pieniądze nawet z dwóch elementów w kombinacji.

Decyzja o tym, aby niektóre symbole były ułożone w stos, również nie jest nowa. Technika ta była często stosowana w mechanicznych jednorękich bandytach jako gra drugiego planu. Ale jeśli na zwykłym slocie trzeba było się do niego dostać, wygrywając od pierwszej rundy, w Sizzling Hot ta gra stała się dostępna od samego początku – owoce na siatce pojawiają się od razu w postaci wstążek po trzy sztuki.

Dlatego autorstwo zespołu Novomatic w przypadku Sizzling Hot 7777 można uznać za warunkowe. Zdigitalizowała ona jedynie projekt, dodając nowe funkcje komputera. Do takich cech należą:

 • Pojawienie się Scatter lub Scatter – Gwiazda, która jest nie tylko najdroższym elementem, ale również płatnym w dowolnej pozycji na siatce gry trzech sztuk lub więcej;
 • runda ryzyka – gra w mnożenie z równymi szansami, w której należy odgadnąć kolor karty odwróconej do góry nogami;
 • animacja podkreślająca linie wypłat, które zostały rozegrane podczas danego obrotu.

To wystarczyło, by Sizing Hot online najpierw stał się jednym z trzech najpopularniejszych, potem na prośby użytkowników w 2007 roku został udoskonalony, utrzymując swoją pozycję w rankingach, a następnie ponad 10 razy był wydawany ponownie praktycznie bez zmian, by sprostać współczesnym wymaganiom technicznym kasyn online. Od 2014 roku slot Sizzling Hot online jest produkowany przez GreenTube, spółkę zależną Novomatic.

Zasady gry Sizzling Hot online

Slot Sizzling Hot pięciobębnowy, ale jego aktywne linie to również tylko pięć. Możliwość dodawania i usuwania kombinacji, zmniejszając kwotę postawioną na jeden spin na całości, pojawiła się tylko w Sizzling Hot deluxe i późniejszych wersjach slotu. Strategia gracza na tym automacie sprowadza się do wyznaczenia wysokości zakładów na spin jako całość. Po tym można uruchomić bębny. Pieniądze przynoszą kombinacje tylko na lewo od pierwszego pionu:

 • Czereśnie – od 2 szt;
 • Owoce i siódemki – od 3 szt;
 • Gwiazdy – od 3 szt.

Tym ostatnim jest Scatter, choć w porównaniu z nowoczesnymi grami jego prawa można uznać za umniejszone. Przynosi on pieniądze w dowolnej pozycji na siatce gry, ale nie uruchamia freespinów. W Sizzling Hot kasyno online nie ma takiej rundy gry.

Elementy (oprócz Siódemki i Gwiazdy) spadają w stosach – paskach po trzy. Dzięki temu slot staje się bardziej zmienny. Jest więcej spinów bez wygranej, ale zwiększa się też liczba rund z dużymi nagrodami. Jeśli większość siatki gry jest wypełniona identycznymi elementami, nagroda gracza wzrasta wielokrotnie. Zrozumienie specyfiki takiej mechaniki i prawidłowe obliczenie kwoty zakładu pomoże Sizing Hot za darmo online. Ta wersja slotu jest dostarczana w obowiązkowych pomieszczeniach automatów online.

Gra na mnożenie (zakłady o równych szansach na ryzyko) to najbardziej kontrowersyjny punkt mechaniki. Zawsze jest tylko 50% szansy, że wypadnie jeden z dwóch kolorów. Nawet statystyka teorii prawdopodobieństwa, na której producent proponuje się oprzeć, nie daje żadnych gwarancji. Zwiększyć kwotę na ryzyko utraty wszystkiego z błędną decyzją lub kapitalizować na wygranych spinów, użytkownik będzie musiał zdecydować.

Strategie gry na maszynach z symbolami stosu

Istnieją dwie zalecane taktyki dla slotów z symbolami stosu i grą na ryzyko. Użytkownicy dysponujący niewielką pulą mogą przyjąć strategię lowroller. Jego zasadami są:

 • Gra z minimalnym zakładem (od 1 korony za linię);
 • próbując podnieść kwotę do 5 koron;
 • zapisanie kwoty, gdy wygrasz więcej niż 5 koron na spin.

Ta taktyka jest przeznaczona dla czystego RTP maszyny. Zakłady w tym przypadku nie powinny przekraczać 2% dostępnego banku.

Druga taktyka to gra dla high rollerów. W nim obliczenie dużej kombinacji. Z gry na ryzyko w tym przypadku użytkownik rezygnuje (w trybie auto wyłączy się sam). Jeśli w ciągu 10 obrotów nie pojawi się zwycięska kombinacja, zakład zostaje zwiększony o 2 razy. Jeśli zwycięski tandem dojdzie do 5 ekwiwalentów zakładów na spin, to również jest zmniejszony o połowę. W tym przypadku zalecany koszt spinów to nie więcej niż 3% puli. Aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby wdrożyć tę strategię, wypróbuj ją na Sizzling Hot graj za darmo bez rejestracji.

Bonusy na slot Sizzling Hot

Ten automat już dawno temu udowodnił stabilność wypłaty, dlatego kasyna online często włączają go do listy turniejów lub promocji jak w wersji klasycznej i deluxe. Ten ostatni różni się jedynie schematem sterowania i obecnością szybkiej gry. Sizzling Hot często rozdaje darmowe spiny za rejestracje bez depozytu, nadaje się również do obstawiania zakładów bez depozytu w prezencie. W tym drugim przypadku warto grać na minimalnych zakładach.

Kwoty zakładów i ryzyko

Minimalny zakład na slocie odpowiada kwocie 0,1 korony. Minimalna wygrana w spinie wynikowym *2. Maksimum jakie przynosi jeden spin to 15 000 ekwiwalentów zakładu. Taką kwotę przynosi pięć siódemek z rzędu. Duża kwota, po której warto zrobić przerwę – 500 równowartości zakładu. Po tym czasie slot prawie na pewno będzie próbował się zrebalansować i zjeść pieniądze.

Głównym niebezpieczeństwem slotu jest obstawianie ryzyka. Nawet jeśli poprzednie rolki (nadawane w podpowiedzi) mają ten sam kolor, istnieje 50% szansy na powtórzenie – algorytm kryptowaluty oblicza szansę tuż przed wypłatą. Jeśli odpowiedź jest błędna, gracz traci całą tymczasową pulę – dochód z poprzedniego spinu. Ryzykowanie jakiejkolwiek znaczącej kwoty nie jest tego warte.

 

Book of Dead slot
Book of Dead slot
bawić się
Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra
Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra
bawić się
Ultra Hot Slot
Ultra Hot Slot
bawić się
Sizing Hot slot machine
Sizing Hot slot machine
bawić się
Starburst free slot
Starburst free slot
bawić się
Gonzo Quest automat online
Gonzo Quest automat online
bawić się
Szybkie informacje na temat Sizing Hot slot machine
Producent
Novomatic
Typ gniazda
Classic slots
Liczba rzędów
5
Liczba bębnów
5
Minimalna liczba monet w linii
4
Maksymalna liczba monet w linii
2000
Pula
20000
RTP
95.66%
Gra bonusowa
Progresywny jackpot
Zobacz symbol
Rozproszony symbol
Automatyczne wykonanie
Czynnik
Darmowe spiny

FAQ

Czy mogę grać na prawdziwe pieniądze?
Tak. Jest to podstawowy tryb slotu.
Który dostawca tworzy serię gier Sizzling Hot?
Marka należy do Novomatic, ale najnowsze wersje są produkowane przez oddział GreenTube.
Minimalne i maksymalne zakłady i wygrane
Zakłady na slotach to 0,1-50 koron, wygrane to 2-15 000 równowartości zakładu

Napisz recenzję na Sizing Hot slot machine

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *