Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra

Graj za darmo
Graj na prawdziwe pieniądze

Automat Book Of Ra

Pierwszy Book Of Ra pojawił się na planszach jeszcze w 2005 roku. W tym okresie dostawca dostarczał do kasyn stacjonarnych pakowane produkty, które były instalowane bezpośrednio na slocie. I już w tym okresie ujawnił się największy problem Bookofra czy „Książki” – zbyt duży popyt. Aby zagrać, trzeba było dosłownie zarezerwować miejsce w salonie gier. W wersji online, dla której urządzenie przerobione wszystko ten sam dostawca Novomatic, nie ma takiego problemu, dzięki temu slot Book Of Ra Classik nie wychodzi z top 5 popytu na całym świecie wkrótce 20 lat, konkurując o pierwsze pozycje tylko z Microgaming. Sam slot trzeba było przepisywać ponad 10 razy, wypuszczając równolegle 16 sequeli.

Ogólne informacje o Book Of Ra slot

W automacie „Books Of Ra” po raz pierwszy zastosowano zasadę atutu dla gry bonusowej. Później mechanika ta musiała zostać zarejestrowana z prawem autorskim, gdyż liczni konkurenci wielokrotnie próbowali wypuszczać odpowiedniki. Żadna z kopii, w tym własne sequele Novomatic, nie były w stanie powtórzyć sukcesu pierwszego slotu. Zwykle zajmuje 2-3 miejsca na liście popularności kasyn internetowych.

Mechanika i charakterystyka pierwszej maszyny Book Of Ra:

  • Pięć bębnów z trzema rzędami otwartych linii;
  • 10 aktywnych linii z możliwością dodania jednej;
  • Wypłaty z dwóch symboli wyższego rzędu i trzech niższego;
  • Gra Risk po każdym udanym obrocie;
  • Gra bonusowa z free spiny za rejestracje i specjalnym trunkiem fabularnym.

Cechą, która nadaje maszynie jej nazwę jest połączenie funkcji wszystkich symboli specjalnych w jednym symbolu. Osoby, które po raz pierwszy spotykają się z taką mechaniką, powinny skorzystać z wersji demo automatu i zagrać za darmo. Aby to zrobić nie trzeba się nawet rejestrować na stronie.

Zasady gry Book Of Ra online

Główna gra w Book Of Ra odbywa się na obrotach. Przed rozpoczęciem gracz jest proszony o wybranie liczby linii (od 1 do 10) oraz stawki za każdą z nich. Ma to wpływ na to, ile pieniędzy zostanie wypłaconych z konta za każdy obrót. Gdyby zwój okazał się pusty, można natychmiast zmienić ustawienia. Jeśli przyniósł przynajmniej jakąś kwotę (w grze Book Of Ra za darmo będą to wirtualne kredyty), będzie miał prawo do rundy ryzyka – gry w mnożenie z równymi szansami.

Gracz otrzymuje pieniądze, jeśli maszynie wypadną w rzędzie dwa obrazki (motyw egipski) lub trzy karty o wartości nominalnej. W każdym przypadku kombinacja powinna zaczynać się od najbardziej lewego bębna i iść nierozerwalnie. Wypłata zależy od długości łańcucha (1-5 symboli) i wartości symbolu.

Dodatkowo same Książki są opłacane z dwóch. Mogą one wypaść w dowolnym miejscu na siatce gry i nie tworzą kombinacji. Jeśli pojawią się co najmniej trzy z nich, rozpocznie się gra bonusowa.

Przed serią darmowych spinów (zawsze 10) rozpocznie się mechanizm wyboru atutów. Generator liczb losowych wybierze losowo jeden z symboli z maszyny. Po tej czynności rozpocznie się przewijanie. Jeśli pojawi się symbol atutowy, rozszerza się, wypełniając cały bęben i zamarza. Tak więc z każdą kombinacją szansa na zdobycie nagrody rośnie wykładniczo. W tej rundzie nie jest możliwe uzyskanie dodatkowych spinów.

Możesz zwiększyć swoje wygrane w bonusowej grze karcianej. Po otrzymaniu dowolnej kwoty ze spinów, zapali się klawisz z prośbą o akceptację tej rundy. Jeśli klawisz Start zostanie ponownie naciśnięty, gra zostanie pominięta, a wygrane z obrotu zostaną po prostu dopisane do salda. W grze bonusowej użytkownik zobaczy odwróconą do góry nogami paczkę kart. Wyzwanie polega na odgadnięciu, jakiego koloru jest wierzchnia karta. Szansa, pomijając teorię prawdopodobieństwa, wynosi 50%. W każdej chwili możesz wycofać się z zakładu, ponieważ błędna odpowiedź spowoduje spalenie całej stawki.

Wybierając ten slot od Novomatic trzeba pamiętać, że tylko automaty Book of Ra™ deluxe z klasyczną grafiką (praktycznie nie do odróżnienia wizualnie) 6. Book Of Ra™ deluxe slot i Book Of Ra deluxe 10 to również różne maszyny. W pierwszym przypadku zwiększone wypłaty i liczba linii, w drugim dodany tryb turbo ze zwiększoną zmiennością. Księgi Tajemnicy, Księgi Śmierci, Księgi Odpoczynku i Księgi Gwiazd to niezależne maszyny na tym samym silniku.

Strategie gry na maszynie z unikalną mechaniką

Wybór strategii zależy od kwoty, którą dysponuje użytkownik. Przetestuj ideę wartą darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book Of Ra. Automat jest deklarowany przez producenta jako średnio zmienny, średnio rozproszony, ale ponad 35% wypłat przypada na grę bonusową ze specjalnym symbolem. Dlatego należy zacząć od minimalnej kwoty na spin – nie więcej niż 2% dostępnego banku. Jeśli gra bonusowa (statystycznie 1 raz na 160 spinów) przez długi czas nie wypadnie, można zwiększyć kwotę w stawce, ponieważ nagroda jest dopisywana proporcjonalnie do stawki.

Book Of Ra slot bonusy

Maszyna znajduje się na liście popularnych i od dawna sprawdzonych pod względem stabilności wypłat. Dlatego jest na prawie wszystkich listach bonusowych. Można na nim obstawiać kasyno online bonus na start bez depozytu i odsetki od przelewów, często trafia na listy turniejowe i jest automaty online na pieniadze na freespiny przy wszelkiego rodzaju promocjach.

Kwoty zakładów i ryzyko

Ryzyko w automacie zapewnia długi cykl wypłat (gracz może po prostu nie mieć wystarczająco dużo banku, aby czekać na dużą wypłatę) oraz gra na ryzyko. Pomimo pokazanych ostatnich 5 spinów, nie oferuje on żadnych gwarancji nawet w przypadku długiej smugi czerwieni lub czerni. Warto postawić tylko niewielką kwotę. Dla czystej statystyki można odrzucić grę w ryzyko. Jest nieobecna i w trybie Autoplay – ten ostatni uruchamia się prawym przyciskiem, a zatrzymuje dopiero siłą.

 

Book of Dead slot
Book of Dead slot
bawić się
Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra
Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra
bawić się
Ultra Hot Slot
Ultra Hot Slot
bawić się
Sizing Hot slot machine
Sizing Hot slot machine
bawić się
Starburst free slot
Starburst free slot
bawić się
Gonzo Quest automat online
Gonzo Quest automat online
bawić się
Szybkie informacje na temat Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra
Producent
Novomatic
Typ gniazda
Video slots
Liczba rzędów
10
Liczba bębnów
5
Minimalna liczba monet w linii
1
Maksymalna liczba monet w linii
1
Pula
50000
RTP
95.5%
Gra bonusowa
Progresywny jackpot
Zobacz symbol
Rozproszony symbol
Automatyczne wykonanie
Czynnik
Darmowe spiny

FAQ

Czy mogę grać na prawdziwe pieniądze?
Tak. Jest to główny tryb gry w Book Of Ra pl. Wersja demo jest funkcją pomocniczą.
Który dostawca tworzy serię gier Book Of Ra?
Autor głównej serii austriackiej firmy Novomatic.
Minimalne i maksymalne zakłady i wygrane
Na maszynie można grać już od 0,1 korony (wybierając 1 linię z 10 możliwych). Maksymalny zakład na jeden spin 50 koron. Maksymalna wygrana z 1 linii to 5,000 równowartości zakładu na tę linię.

Napisz recenzję na Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji Book of Ra

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *